Bileterki Emar

Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalnym wdrażaniem i pełną obsługą systemu dopłat do biletów. W naszej ofercie znajdują się bileterki fiskalne oraz sprzęt i oprogramowanie niezbędne do sprzedaży biletów miesięcznych.

System spełnia wymogi, kryteria techniczne i prawne określone przez Ministerstwo Finansów oraz Urzędy Marszałkowskie.

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Podczas rozmowy określamy najkorzystniejsze warunki współpracy. Obszar działania naszej firmy w zakresie obsługi firm transportowych obejmuje całą Małopolskę.

Bileterka autobusowa Emar 105

Przenośna rejestrująca kasa fiskalna EMAR -105 (bileterka autobusowa) przeznaczona jest do sprzedaży biletów w autobusie. Bileterka jest urządzeniem specjalizowanym, spełniającym wymogi przepisów dotyczących kas rejestrujących i posiada pozytywną opinię Ministerstwa Finansów, dopuszczającą do stosowania.

Bileterka autobusowa Emar Printo Bus

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Finansów, bileterka Emar Printo Bus jest kasą o zastosowaniu specjalnym, spełniającą kryteria i warunki techniczne, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujace. Program pracy tej kasy umożliwia jej zastosowanie do prowadzenia rejestracji obrotu w zakresie usług transportowych związanych z przewozem osób w regularnej komunikacji zbiorowej, w punktach sprzedaży na dworcach autobusowych.

Kasa emituje paragony fiskalne, które mogą być uznane przez przewoźnika jako bilety normalne, ulgowe i inne za przejazd oraz sporządza zestawienia miesięczne, dotyczące wydruków biletów w przekroju stosowanych ulg ustawowych i współpracuje z zewnętrznym programem aplikacyjnym.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy transportowej, a nie posiadasz jeszcze bileterek, skontaktuj się z nami - nasz doradca przedstawi Ci szczegółową ofertę i informacje, dotyczące zastosowania bileterki w Twojej firmie.